sprovans.com.ua — Vitae turpis elementum donec massa at vitae tortor

Хмельницька область, курорт СатанівПАКЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

ВІДГУКИ

ПОСЛУГИ

НОМЕРА

 

Друзі та любі гості! Цього літа готель Сонячний Прованс став новим учасником і сьомим курортним готелем мережі Reikartz Hotel Group.
З 1 серпня готель починає роботу під новим ім'ям VitaPark Сонячний Прованс. Запрошуємо вас у гості насолодитися
гарним відпочинком й оздоровитися наповну!

ФОТОГАЛЕРЕЯ


ОСТАННІ ВІДГУКИ

Мария • месяц назад

Отдыхала и усердно трудилась над собой в рамках программы "Фитнесс-тур -2 размера" с 12.12 по 21.12.2017г.
Замечательная, продуманная, комплексная программа для тех, кто мечтает избавиться от лишних кг, а так же привести тело в порильно питаться. 
За 10 дней моё тело стало более подтянутым и ухоженным, благодаря тренировкам и всем сопутствующим процедурам (массаж, обёртывание глиной, обёртывание водорослями и т.д). Конечно, моё сердце, спину и ягодицы покорил замечательный массажист Денис - он настоящий профессионал и немножечко волшебник!)
Хочу высказать отдельную благодарность всему персоналу- радушнее,отзывчивее и профессиональнее команды просто не найти! Мой результат -3,5 кг - ваша заслуга!
Очень хочу приехать к вам еще раз!

Татьяна Герасименко • 3 месяца назад

Срочно! Ищу компанию на фитнес тур с 29.11.17 по 09.12.17. Если кто желает присоединиться звоните. 067 959-36-85, 050 589-44-31 Татьяна 


Елена Весенняя • 3 месяца назад

Минулий січень був особливим. Ми з чоловіком Юрієм за рекомендацією сина Євгена та його дружини Владислави відпочивали та оздоровлювалися в "Сонячному Провансі" м. Сатанів. Нас просто заворожила місцева природа. Про персонал готельно-одоровчого комплексу, доброзичливість, чуйність, увагу до відпочиваючих, можна говорити довго. Затишок, сучасний інтер'єр не тільки номеру (ми відпочивали у двокімнатному сімейному), але й чистота, смачне та різноманітне комплексне меню. Сутєвий список оздоровчих процедур, спа-комплекс, мінеральна вода, фіточай, кисневий коктейль і багато чого ще доповнює цю картину: Це і спортзал, і кінозал, і бар, організація екскурсій. І усюди супроводжували відпочиваючих усміхнені обличчя персоналу. З нетерпінням чекаємо зими, щоб знову повернутися в "Сонячний Прованс" так як там навіть взимку - сонячно. (Вдяні два покоління родини Іванових)

Усі відгуки

Відео відгуки