Хмельницька область, курорт СатанівПАКЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

ВІДГУКИ

ПОСЛУГИ

НОМЕРА

 

Друзі та любі гості! Цього літа готель Сонячний Прованс став новим учасником і сьомим курортним готелем мережі Reikartz Hotel Group.
З 1 серпня готель починає роботу під новим ім'ям VitaPark Сонячний Прованс. Запрошуємо вас у гості насолодитися
гарним відпочинком й оздоровитися наповну!

ФОТОГАЛЕРЕЯ


ОСТАННІ ВІДГУКИ

Мария • месяц назад

Отдыхала и усердно трудилась над собой в рамках программы "Фитнесс-тур -2 размера" с 12.12 по 21.12.2017г.
Замечательная, продуманная, комплексная программа для тех, кто мечтает избавиться от лишних кг, а так же привести тело в порильно питаться. 
За 10 дней моё тело стало более подтянутым и ухоженным, благодаря тренировкам и всем сопутствующим процедурам (массаж, обёртывание глиной, обёртывание водорослями и т.д). Конечно, моё сердце, спину и ягодицы покорил замечательный массажист Денис - он настоящий профессионал и немножечко волшебник!)
Хочу высказать отдельную благодарность всему персоналу- радушнее,отзывчивее и профессиональнее команды просто не найти! Мой результат -3,5 кг - ваша заслуга!
Очень хочу приехать к вам еще раз!

Татьяна Герасименко • 3 месяца назад

Срочно! Ищу компанию на фитнес тур с 29.11.17 по 09.12.17. Если кто желает присоединиться звоните. 067 959-36-85, 050 589-44-31 Татьяна 


Елена Весенняя • 3 месяца назад

Минулий січень був особливим. Ми з чоловіком Юрієм за рекомендацією сина Євгена та його дружини Владислави відпочивали та оздоровлювалися в "Сонячному Провансі" м. Сатанів. Нас просто заворожила місцева природа. Про персонал готельно-одоровчого комплексу, доброзичливість, чуйність, увагу до відпочиваючих, можна говорити довго. Затишок, сучасний інтер'єр не тільки номеру (ми відпочивали у двокімнатному сімейному), але й чистота, смачне та різноманітне комплексне меню. Сутєвий список оздоровчих процедур, спа-комплекс, мінеральна вода, фіточай, кисневий коктейль і багато чого ще доповнює цю картину: Це і спортзал, і кінозал, і бар, організація екскурсій. І усюди супроводжували відпочиваючих усміхнені обличчя персоналу. З нетерпінням чекаємо зими, щоб знову повернутися в "Сонячний Прованс" так як там навіть взимку - сонячно. (Вдяні два покоління родини Іванових)

Усі відгуки

Відео відгуки