Хмельницька область,
курорт Сатанів

Жіночий антистрес
"СИЛА РОДУ"

створений жінками для жінок!

23-29 січня 2021р
Це коротка пригода – шлях у світ тиші та безтурботного спокою, початок дороги до гармонізації всіх ролей жінки – мати, дружина, бос, подруга і т.п. Це час для вивчення та прийняття своїх внутрішніх бажань.
У ритмі сучасного світу необхідно вміти занурити свій погляд всередину себе, забувати на час про міську метушню та побутові турботи, знайти джерело натхнення та енергії!

VitaPark «Сонячний Прованс» - це ідеальне місце для жіночого туру, адже тут панує особлива атмосфера, жіноча енергія, естетика, душевний спокій і насолода. Вас чекає не тільки комфортний відпочинок (номери будь-яких категорій на Ваш вибір), але і смачна їжа (сніданок і вечеря у форматі «шведський стіл» включені у вартість), прогулянки на природі та розваги.

Розроблена фахівцями програма ексклюзивного жіночого туру включає в себе психологічні тренінги та консультації, заняття йогою та пілатесом, майстер-класи, спілкування і відпочинок, а також комплекс SPA та оздоровчих процедур і детокс організму мінеральною водою "Нафтуся Збручанська".
 

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ
«СУЧАСНА ЖІНКА І СИЛА РОДУ»

Споконвіку жінка була Берегинею Роду, зберігала традиції сім'ї, оберігала будинок, лікувала, дбала, надихала чоловіка, передавала своїм дітям знання, впевненість та силу. Останнім часом, на жаль, ці традиції були втрачені, але в сучасному світі, все більше і більше жінок починають усвідомлювати необхідність відновлення цих знань і умінь. Наш тренінг допоможе зазирнути в свою родову систему, прийняти її силу і навчитися виконувати справжнє призначення жінки, як хранительки Роду та сімейного вогнища. Кожна жінка повинна знати, що сила роду в її руках, і від неї залежить чи буде рід сильним, а діти здоровими та успішними.
Тренінг ведуть психологи
 Василишина Таїсія
 Шумська Світлана
Лекцію читає православний психолог, матінка Свято-Троїцького монастиря Лариса Миколаївна
 

 ЛЕКЦІЯ МАТІНКИ ЛАРИСИ
«ПРАВОСЛАВНІ СВЯТА І ОБРЯДИ»

Православні обряди і їх місце в сучасному світі - тема, яка цікавить багатьох жінок. Практична та корисна інформація від Матінки Лариси про те, як відзначати свята, дотримуватися постів і утримання, дотримуватися правил трапези, одружуватися, хреститися, святкувати іменини, влаштовувати оглядини, сватання та весілля, навіщо потрібно вінчання, як освячувати житло, що таке сповідь, причастя та соборування, як поминати покійних і багато інших традиційних обрядів. Всі ці теми будуть розглянуті з урахуванням сучасного життя жінки.

МІСЦЯ СИЛИ і ДЗВОНОТЕРАПІЯ

Це, безперечно, те, що потрібно вашій душі та тілу. Оздоровча лікувальна терапія з метою поліпшення духовного та енергетичного наповнення тіла, розуму і душі в унікальному «місці сили» - Свято-Троїцькому монастирі XVI ст. Ви підніметесь на дзвіницю, де під куполом головного дзвона відбудеться ритуал таїнства з цілющої молитвою, після якого Ви себе відчуєте іншою - оновленою, наповненою, гармонійною.
 

ЙОГА, ФІТНЕС, ПІЛАТЕС,
СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА

У здоровому тілі здоровий дух! А ще тіло - це найважливіше джерело психічної інформації і зберігач величезної кількості ресурсів, які ви навчитеся використовувати для більш якісного життя.

Йогу проводить фітнес-тренер Тетяна Авдєєнко
Танцює Оксана Осташевская

ТЕРАПЕВТИЧНІ ТАНЦІ
Танець - це старовинний ритуал, це філософія народів світу, це код кожної душі. А для жінки все її життя - це танець. Він завжди вважався ритуалом. Танець розкриває жінку, вона розквітає, з'являється більш глибоке прийняття себе.
 Майстер клас проводить психолог Василишина Таїсія
МАЙСТЕР-КЛАС ПО АРТ-ТЕРАПІЇ
«СИЛА МОГО РОДУ»
Всім відомо, що кожен з нас належить до двох родових ліній - Роду батька і Роду матері. Ми харчуємося енергією з цих двох каналів і в цьому велика сила. Підтримку свого Роду ми можемо не помічати, але не можна заперечувати, що вона існує. На майстер класі ми використовуємо арт-терапевтичні техніки для отримання ресурсів від свого роду.
 
 

HAND-MADE МАЙСТЕР-КЛАС
«ЛЯЛЬКА-МОТАНКА БЕРЕГИНЯ РОДУ»

Рукоділля споконвіку цінувалося і шанувалося жінками в усьому світі. Творчість в рукоділлі неймовірно важливо для кожної жінки. Воно допомагає розкривати якусь внутрішню жіночу магію і перетворювати світ на краще.

Ведуча hand-made майстер-класу, фанат рукоділля і творчості - Анна Бочуля
Експерти Жіночого АНТИСТРЕС Туру
Василишина Таїсія
практичний психолог, кандидат психологічних наук, сімейний психолог, коуч, дійсний член Європейської професійної психотерапевтичної Ліги, член Української Спілки Психотерапевтів, консультант з розвитку бізнесу, має ступінь МВА
Шумська Світлана
практичний психолог, педагог, арт-терапевт, дитячий і сімейний психолог, дійсний член Європейської професійної психотерапевтичної Ліги, член Української Спілки Психотерапевтів
Авдєєнко Тетяна
фітнес-тренер, експерт у напрямках пілатес, гормональної йоги, функціональних тренувань для жінок будь-якого віку, дихальних практик, веде заняття жіночої пластики і медитативні практики зі співаючою Тибетської чашою
Лариса Миколаївна
православний психолог, матінка Свято-Троїцького монастиря, провідник по «місцях сили»
Осташевська Оксана
досвідчений викладач бальних і латиноамериканських танців, багаторазовий призер українських і зарубіжних чемпіонатів
Бочуля Анна
ведуча handmade майстер-класів, фанат рукоділля та творчості
 

Що дасть Вам цей тур:

  • Набуття душевної рівноваги та внутрішньої гармонії
  • Можливість наповнитися позитивними емоціями та життєвою енергією
  • Моральне «перезавантаження», абстрагування від міської метушні і побутових проблем
  • Усвідомлення своєї самоцінності, внутрішньої глибини, сексуальності та краси
  • Корисну інформацію для трансформації своїх життєвих сфер
  • Знайомство з цікавими людьми
  • Відпочинок, релакс і оздоровлення в СПА центрі
 
 
 
У вартість проживання включено 2-разове харчування (сніданок і вечеря за системою "шведський стіл"). Додатково нараховується туристичний збір. Додаткове місце оплачується по загальному тарифу.
Діти віком до 6 років (включно) проживають з батьками безкоштовно, без надання додаткового місця. Знижки не сумуються, бонуси не нараховуються.
Увага! тільки 1 процедура з пакету може бути замінена на альтернативну по вартості по причині наявних протипоказань.

Наші контакти

курорт Сатанів, ул. Монастирська 7

тел.: +380 382 735 220

E-mail: sprovans@vitapark.com
години роботи: цілодобово

Підписатися на акції: