Хмельницька область,
курорт Сатанів

Тур
ЖІНОЧИЙ
АНТИСТРЕС

створений жінками для жінок!

Це коротка пригода - шлях у світ тиші та безтурботного спокою, початок дороги до гармонізації всіх ролей жінки (мати, дружина, бос, подруга і т.д.), час для вивчення та прийняття своїх внутрішніх бажань.

У ритмі сучасного світу необхідно вміти занурити свій погляд всередину себе, забувати на час про міську метушню та побутові турботи, знайти джерело натхнення та енергії!


це ідеальне місце для жіночого туру, адже тут панує особлива атмосфера, жіноча енергія, естетика, душевний спокій і насолода. Вас чекає не тільки комфортний відпочинок (номери будь-яких категорій на Ваш вибір), але і смачна їжа (сніданок і вечеря у форматі «шведський стіл» включені у вартість), прогулянки на природі та розваги.

Розроблена фахівцями програма ексклюзивного жіночого туру включає в себе психологічні тренінги та консультації, заняття йогою та пілатесом, майстер-класи, спілкування і відпочинок, а також комплекс SPA та оздоровчих процедур і детокс організму мінеральною водою "Нафтуся Збручанська".

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ
«Рецепт щастя. Як навчитися приймати себе? »
  • Що таке прийняття та навіщо воно потрібне успішній людині?
  • Чому нам так важко приймати себе?
  • Вивчити себе і визнати свою цінність - перший крок до щастя!
Тренінг ведуть психологи

Василишина Таїсія   

Шумська Світлана  
ПІСЛЯ ТРЕНИНГА
Ви перестанете боротися з «вітряними млинами» та безцільно витрачати енергію
Ви припините шукати причини, через які ви не досить хороші
Ви переконаєтеся, що з вами все у порядку
Ви відкриєте світ любові до себе
 
Майстер-клас по АРОМАДІАГНОСТИЦІ
Що таке аромадіагностіка?
Для чого вона потрібна та чим корисна?

Аромадіагностіка - це метод слухання ефірних олій наосліп. Ароматерапевт пропонує Вам більше 40 видів ефірних олій, і просить Вас дати емоційний відгук - подобається чи ні. За результатом такої ароматної процедури можна сказати наскільки людина втомилася, тривожна, потребує спілкування або, навпаки, відпустки, чи є порушення в роботі гормональній̆ системи, і багато іншого. Ефірні олії чудові діагности нашого, як емоційного стану, так і фізіологічного. І вже на самій процедурі аромадіагностики, можна скласти свій персональний аромасклад.

Спеціальний гість -
Андрушко Наталія
 
МІСЦЯ СИЛИ і ДЗВОНОТЕРАПІЯ
Наглій
Лариса Миколаївна
Це, безперечно, те, що потрібно вашій душі та тілу. Оздоровча лікувальна терапія з метою поліпшення духовного та енергетичного наповнення тіла, розуму і душі в унікальному «місці сили» - Свято-Троїцькому монастирі XVI ст. Ви підніметесь на дзвіницю, де під куполом головного дзвона відбудеться ритуал таїнства з цілющої молитвою, після якого Ви себе відчуєте іншою - оновленою, наповненою, гармонійною.
 

Тетяна
Авдєєнко
ЙОГА, ФІТНЕС, ПІЛАТЕС,
СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА

У здоровому тілі здоровий дух! А ще тіло - це найважливіше джерело психічної інформації і зберігач величезної кількості ресурсів, які ви навчитеся використовувати для більш якісного життя.

 
Осташевская Оксана
ТЕРАПЕВТИЧНІ ТАНЦІ

Для жінки все її життя - це танець. Танець розкриває жінку, вона розквітає, розкривається її сексуальність, з'являється більш глибоке прийняття себе.

 
HAND-MADE МАЙСТЕР-КЛАС
Бочуля Анна
Рукоділля споконвіку цінувалося та шанувалося жінками в усьому світі. Творчість у рукоділлі неймовірно важливо для кожної жінки. Воно допомагає розкривати певну внутрішню жіночу магію і перевтілювати світ на краще.
 
Експерти Жіночого АНТИСТРЕС Тура:
Василишина Таїсія
практичний психолог, кандидат психологічних наук, сімейний психолог, коуч, дійсний член Європейської професійної психотерапевтичної Ліги, член Української Спілки Психотерапевтів, консультант з розвитку бізнесу, має ступінь МВА
Шумська Світлана
практичний психолог, педагог, арт-терапевт, дитячий та сімейний психолог, дійсний член Європейської професійної психотерапевтичної ліги, член Української Спілки Психотерапевтів
Андрушко Наталія
психолог, енерготерапевт, арт- терапевт, ароматерапевт, автор ПТігр і МАК, автор навчальних курсів і книг по мандалотерапії
Авдєєнко Тетяна
фітнес-тренер, експерт у напрямках пілатес, гормональної йоги, функціональних тренувань для жінок будь-якого віку, дихальних практик, веде заняття жіночої пластики і медитативні практики зі співаючою Тибетської чашою
Наглій Лариса
православний психолог, матінка Свято-Троїцького монастиря, провідник по «місцях сили»
Осташевська Оксана
досвідчений викладач бальних і латиноамериканських танців, багаторазовий призер українських і зарубіжних чемпіонатів
Бочуля Анна
ведуча handmade майстер-класів, фанат рукоділля та творчості
 
Що дасть Вам цей тур:
Набуття душевної рівноваги та внутрішньої гармонії
Можливість наповнитися позитивними емоціями і життєвою енергією
Моральне «перезавантаження», абстрагування від міської метушні і побутових проблем
Усвідомлення своєї самоцінності, внутрішньої глибини, сексуальності та краси
 
У вартість проживання включено 2-разове харчування (сніданок і вечеря за системою "шведський стіл"). Додатково нараховується туристичний збір. Додаткове місце оплачується по загальному тарифу.
Діти віком до 6 років (включно) проживають з батьками безкоштовно, без надання додаткового місця. Знижки не сумуються, бонуси не нараховуються.
Увага! тільки 1 процедура з пакету може бути замінена на альтернативну по вартості по причині наявних протипоказань.

Наші контакти

курорт Сатанів, ул. Монастирська 7

тел.: +380 382 735 220

E-mail: sprovans@vitapark.com
години роботи: цілодобово

Підписатися на акції: