Хмельницька область, курорт Сатанів

ПАКЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

ВІДГУКИ

ПОСЛУГИ

НОМЕРА

КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

 

КОМПЛЕКСНА ДЕРМАТОЛОГІЧНА ЧИСТКА

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 90 хв

   

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Це оптимально підібране для кожного типу і стану шкіри поєднання механічних і апаратних методів очищення шкіри з елементами масажу, нанесенням лікувальної косметики і масок. Після цієї процедури відбувається глибоке очищення шкіри, вирівнюється колір обличчя, звільняються пори, зменшуються запалення. З урахуванням забруднення повітря і екологічних проблем, можна сміливо сказати, що комплексна чистка обличчя показана всім без винятку, починаючи з підліткового віку.

 

ДОГЛЯД ЗА ЧУТЛИВОЮ ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 60 хв

     

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Терапія SOFT DERM від ATACHE високоефективна в лікуванні збезводненої шкіри будь-якого типу, схильної до алергічності і реактивності. Секрет успіху в патентах Symcalmin – це Метил Лакатена і концентрат термальної води. Формула впливає на причину проблеми. Як результат: усунення подразнень, почервоніння і сухості, зміцнення судин. Відновлення захисного бар'єру, омолоджуюча дія. Завдяки нейрокосметиці нового покоління ATACHE ви відчуєте потужний терапевтичний ефект для шкіри.

 

ЕКСПРЕС-ДОГЛЯД: КОМПЛЕКСНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 60 хв

   

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Користь такої процедури беззаперечна. У ній відбувається сукупність процесів, завдяки яким стан обличчя і шиї значно поліпшується. Колір шкіри набуває здорового відтінку, з її поверхні видаляються відмерлі клітини, поліпшується кровотік. Мімічні м'язи обличчя отримують спеціальний вплив, завдяки якому розгладжуються зморшки. Підсилює ефект унікальна олія ATACHE, що відновлює ліпідний бар'єр шкіри, красиво освітлює і вирівнює її колір.

 

РЕСПЕКТАБЕЛЬНИЙ ВИГЛЯД «C-VITAL»

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 80 хв

   

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Терапія С-VITAL - це оптимальна концентрація потужних антиоксидантів і детоксикуючих речовин для швидких і прогнозованих результатів. Ви побачите яскравий результат відразу після процедури. С-VITAL - це попередження ранніх форм будови, усунення дрібних і середніх зморшок, зменшення вираженості глибоких зморшок. Видиме вирівнювання кольору шкіри, підвищення тургору і еластичності, зміцнення судин. Процедура прискорює синтез колагену, стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти і підвищує енергетичний потенціал шкіри.