Хмельницька область, курорт Сатанів

ПАКЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

ВІДГУКИ

ПОСЛУГИ

НОМЕРА

КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ЖІНОК

КОМПЛЕКСНА ДЕРМАТОЛОГІЧНА ЧИСТКА

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 90 хв

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Це оптимально підібране для кожного типу і стану шкіри поєднання механічних і апаратних методів очищення шкіри з елементами масажу, нанесенням лікувальної косметики і масок. Після цієї процедури відбувається глибоке очищення шкіри, вирівнюється колір обличчя, звільняються пори, зменшуються запалення. З урахуванням забруднення повітря і екологічних проблем, можна сміливо сказати, що комплексна чистка обличчя показана всім без винятку, починаючи з підліткового віку.

 

КОМПЛЕКСНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ, ШИЇ, ЗОНИ ДЕКОЛЬТЕ

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 60-70 хв

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Користь такого масажу беззаперечна. При цій процедурі відбувається сукупність процесів, завдяки яким стан обличчя, шиї і зони декольте значно поліпшується. Колір шкіри набуває здорового відтінку, з її поверхні видаляються відмерлі клітини, поліпшується кровотік. Мімічні м'язи обличчя отримують спеціальний вплив, завдяки якому розгладжуються зморшки. Підсилює ефект унікальна косметологічна олія ATACHE. Олія відновлює ліпідний бар'єр шкіри, красиво освітлює і вирівнює її колір.

 

ГЛУБОКЕ ЗВОЛОЖЕННЯ, ЕКСПРЕС-ЛІФТИНГ «SOFT DERM»

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 60 хв

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Унікальна процедура з використанням нового покоління антигістамінних інгредієнтів і терапії SOFT DERM. Результат видно після першої ж процедури: усунення всіх видів сухості тканин (подразнень, лущення і почервоніння), зміцнення судин. Ефект «фарфорового обличчя», відновлення балансу і захисного бар'єру шкіри. Ви будете приємно здивовані неймовірною омолоджуючою дією!

 

ОНОВЛЮЮЧА ПРОГРАМА З ХІМІЧНИМ ПІЛІНГОМ

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 60 хв

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Це багатокомпонентна комплексна терапія для шкіри, яка містить ексклюзивні речовини, розроблені лабораторією ATACHE. Результат від процедури видно відразу: якісне очищення і тонізація, нормалізація функції сальних залоз, значне звуження пор, створення здорової бактеріальної флори, антиоксидація і насичення шкіри необхідними компонентами. Використовується висока якість препаратів з антивіковою, балансуючою дією.

  

АНТИВІКОВА АНТИОКСИДАНТНА ДЕТОКС-ПРОГРАМА «СПАЛАХ КРАСИ C-VITAL»

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 80 хв

 

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

 

Терапія С-VITAL - це оптимальна концентрація потужних антиоксидантів і детоксикуючих речовин для швидких і прогнозованих результатів. Ви побачите яскравий спалах краси відразу після процедури. С-VITAL - це попередження ранніх форм старіння, усунення дрібних і середніх зморшок, зменшення вираженості глибоких зморшок. Видиме вирівнювання кольору шкіри, підвищення тургору і еластичності, зміцнення судин. Процедура прискорює синтез колагену, стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти і підвищує енергетичний потенціал.  

 

ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 15 хв

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Така процедура користується великою популярністю, оскільки її результатом є глибоко очищена шкіра і усунуті її недоліки. Подібне оновлення дозволяє також розгладити зморшки, рубці пост-акне, шрами, звузити пори, позбутися від вугрової висипки. Хімічний пілінг також дозволяє позбутися від мелазми і гіперпігментації, що в результаті дає приголомшливий ефект здорової шкіри без недоліків.

 

ДАРСОНВАЛЬ

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 15 хв

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Ось уже понад 100 років для поліпшення тургору шкіри та при проблемній шкірі використовується масажер дарсонваль для обличчя. Дія струму корисно впливає на шкіру. Організм реагує на таку процедуру дуже позитивно: поліпшується колір обличчя, знижується її в'ялість, розгладжуються зморшки, звужуються пори.

 

 

МАНІКЮР

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 30 хв

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 
 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Манікюр завершує гармонійний образ доглянутої людини. Одні жінки люблять нігті довші, інші вдаються до нарощування, треті віддають перевагу коротким, але всі розуміють наскільки це красиво і практично мати гарні доглянуті ручки. Окрім краси нігтиків, ніжна і тонка шкіра рук потребує захисту і догляду. Щоденне нанесення живильного крему - необхідна умова для догляду за руками і збереженні цілісності шкірного покриву.

 

ПЕДИКЮР

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 45 хв

   

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

 

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

 

Педикюр - це не тільки процедура, що підкреслює красу пальчиків і стоп, це також необхідна процедура для здоров'я організму. На стопі людини розташовується велика кількість нервових закінчень і точок, які впливають на різні органи тіла. Під час очищення стопи від натоптишів і грубої шкіри, відбувається вплив на весь організм, поліпшується циркуляція крові і шкіра починає «дихати». «Краса до кінчиків нігтів» - цей вислів міцно увійшло в повсякденний лексикон. Краса нігтів завжди говорила про досконалість і впевненість в собі.

 

ШУГАРІНГ

Шугаринг - це спосіб епіляції, що виконується за допомогою густої цукрової пасти. Пасту розподіляють по оброблюваній ділянці шкіри і видаляють разом з волосками. Шугаринг має ряд особливостей серед інших методів видалення волосся, а саме:

  • Гіпоалергенність - завдяки натуральному складу ризик алергічних реакцій зведений до мінімуму;
  • Безпека - за рахунок температури пасти 36-38 градусів, отримати опік або травмувати шкіру при епіляції неможливо;
  • Додатковий догляд за шкірою - процедура шугаринга крім видалення волосся є ще і механічним пілінгом, так як до цукрової пасти прилипають ороговілі клітини епідермісу і злущуються в процесі епіляції;
  • Ефективність - при видаленні волосся відбувається механічне травмування фолікула, тому вже після першої процедури волосся починає втрачати пігмент, стає м'якше, рідше і тонше.