Хмельницька область, курорт Сатанів

ПАКЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

ВІДГУКИ

ПОСЛУГИ

НОМЕРА

ОБГОРТАННЯ

Обгортання блакитною глиною

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 40 хв

 

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

Обгортання блакитною глиною - перевірений засіб для ефективного схуднення. Блакитна глина екологічно чиста і в принципі не має протипоказань. В глині у величезній кількості присутні мінерали і мікроелементи, такі як фосфат, азот, залізо, магній, кальцій, калій. Глина чудово розкриває пори шкіри, також вона має протизапальний ефект і глибоко очищає. Дія заснована на виведенні з організму токсинів, стабілізації потовиділення, обміну речовин, роботи органів. Шкіра стає більш пружною і еластичною. Зайва рідина виводиться, а це сприяє ефективному схудненню!
Протипоказання:

 • Серцево-судинні і гінекологічні захворювання
 • Вагітність
 • Гіпертонія
 • Пухлини

 

Обгортання зеленою глиною

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 40 хв

 

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

Обгортання зеленою глиною має протизапальний, детоксикаційний, антисептичний і заспокійливий ефект. Ця процедура сприяє зменшенню обсягу жирових відкладень, а також володіє приголомшливим ефектом в терапії фіброзного целюліту.

Обгортання глиною має здатність накопичувати і передавати електрику шкірі, тобто володіє електростатичним ефектом. Це значно покращує проникність клітинних мембран. Також глина сприяє очищенню організму від різних токсичних речовин.

Зелена глина покращує процеси регенерації в організмі. За допомогою зеленої глини лікують суглоби і м'язи, знімають стрес, відбілюють шкіру.

Протипоказання:

 • Серцево-судинні і гінекологічні захворювання
 • Вагітність
 • Гіпертонія
 • Пухлини

 

Обгортання водоростями

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 60 хв

 

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

Завдяки своїй високій ефективності при процедурах по корекції фігури, боротьбі з целюлітом, підвищенні тонусу шкіри - обгортання з водоростями стають все більш популярними. Косметологічний ефект процедур обгортання з водоростями вельми виражений. Ваша шкіра стає гладкою і здоровою, випромінює молодість. У водоростях містяться йод, магній, калій, сірка, кремній та інші речовини, які потрібні вашому організму. За своїм складом морська вода нагадує сироватку крові і, отже, сприяє поліпшенню обміну речовин. При зіткненні шкіри з водою, насиченою корисними речовинами і сіллю, які ламінарія вбирає в себе як губка, частина солей починає вбиратися через шкіру, тоді як надлишки тканинної рідини, навпаки, як би витягуються морською водою. Позбавлена від надлишків тканинної рідини шкіра стає більш здоровою і красивою: підвищується її тонус і еластичність, зменшується целюліт.

Протипоказання:

 • Гарячкові стани, тиреотоксикоз, важкий перебіг цукрового діабету і гіпертонічні хвороби, виражене варикозне розширення вен, тромбофлебіт, онкологічні захворювання, трофічні виразки
 • Не можна робити обгортання під час вагітності, після недавно перенесеної операції з незаживаючими швами або ж при наявності висипу або саден на шкірі
 • Не рекомендується проводити процедуру обгортання відразу після епіляції
 • Водоростеві обгортання протипоказані також тим, у кого алергія на йод

Медове обгортання та масаж

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ: 90 хв

 

ЦІНИ можете подивитися в прайсі

ПАКЕТНЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 

Мед з квітів апельсина або акації, липовий або гречаний, вересковий або соняшниковий. Він буває різним на вигляд і на смак. Загальне у всіх видів меду - безумовна користь для здоров'я. Люди вживають мед вже 8 000 років. А ось медові обгортання для схуднення і від целюліту - тема новіша. З'явилися вони як більш щадна форма медових масажів. У СПА ця процедура йде в комплексі з легким масажем. Ми рекомендуємо завершувати таку процедуру чаюванням з медом. .