sprovans.com.ua — РЕЛАКС ТУР

Хмельницька область, курорт Сатанів

Милі жінки, програма Релакс-туру складається з 7 днів турботи про вас:

День 1

• Презентація туру.
Ознайомлення з детальною програмою туру, з тренерами та іншими учасницями. Уточнення цілей і очікувань від курсу, обговорення організаційних питань.

• Лекція «Психологія сучасних жінок через архетипи стародавніх міфів»..
Вивчіть найсучаснішу типологію особистості жінки, впізнаєте себе і своїх близьких, навчитеся глибше розуміти себе і поведінку інших людей.

День 2

• Психологічна трансформаційна гра «Богині в кожній жінці»
Під час гри навчитеся максимально успішно знаходити вихід зі складних ситуацій, дізнаєтеся як налагодити відносини з людьми, гармонізувати свій внутрішній світ, відновити як фізичне так і психологічне здоров'я.
Спектр запитів для гри:

  • самореалізація
  • відносини з чоловіками
  • питання жіночого здоров'я
  • фінансові питання
  • дитячо - батьківські стосунки
  • розкриття творчого потенціалу
  • внутрішньоособистісні конфлікти
  • кар'єрне зростання і ін.

• Майстер-клас «Баланс в житті жінки: робота, сім'я, особистий простір»
Проаналізуєте і зрозумієте з чого складається ваше життя, що для вас дійсно важливо, зміна в якій області спричинить кардинальні поліпшення у всій вашому житті, які кроки ви можете зробити, щоб вже протягом найближчого часу поліпшити своє життя.

День 3

• Майстер-клас «Образ себе: я реальна і я ідеальна»
У кожної людини є свій ідеальний і реальний образ себе. Невідповідність між образами може породжувати внутрішній конфлікт. Як побудувати ефективну взаємодію всередині себе між реальним і ідеальним я? Дізнаєтеся на нашому майстер-класі.

• Майстер-клас з арт-терапії «Моя сексуальність. Знайома незнайомка »
Відкриємо завісу таємниці теми, про яку можна говорити не з усіма, заглянемо всередину себе. Все делікатно і екологічно.

День 4

• Майстер-клас «Як побудувати гармонійні відносини з оточуючими: контакт з собою, контакт зі світом»
Бути в злагоді з самим собою означає відчувати свій емоційний і фізичний стан, відчувати свої потреби. А ще, це означає бути уважним до тілесних реакцій на ту чи іншу подію, саме вони допомагають зробити правильний вибір. Життя в контакті з іншими - це можливість швидко вловлювати стан іншого, легко реагувати на цей стан і організовувати свою поведінку з урахуванням цього стану. Ми навчимо вас робити періодичне сканування себе і свого стану в усіх аспектах, це як питання до себе "А як я там?"

• Майстер-клас «Як розвивати себе і своє оточення. Психологічна модель розвитку особистості »
В основі багатьох міфів, казок і легенд - лежить історія про подорож Героя. Одного разу кожна з нас вирушає в подорож, зустрічаючи по дорозі різних персонажів, безліч перешкод і в кінці, обов'язково відбувається подвиг. Цей шлях називається розвиток. На майстер-класі ми дізнаємося, як працює психологічна модель розвитку особистості і що потрібно робити, коли ви засиділися, застрягли або втратили орієнтир на своєму шляху Героя.

День 5

• Майстер-клас «Як бути ефективною. Прийняття рішень по-жіночому »
Навчіться швидко і легко працювати з інформацією та ефективно приймати рішення. Освоїте конкретні інструменти і техніки, зможете допомагати собі та своїм близьким. Ми подаруємо вам радість прийняття рішень.

• Майстер-клас «Проблеми емоційного вигорання: де брати енергію і як бути в потоці»
Синдром емоційного вигорання – найбільша проблема сучасної жінки. В результаті - стрес, тривожність, депресія, втома, апатія і навіть серйозне фізичне нездужання. На майстер-класі ви дізнаєтеся куди пропадає енергія і як прийти до балансу, що таке потік в діяльності і як з ним найкраще взаємодіяти.

 

День 6

• Екскурсія в Свято-Троїцький монастир 16-го століття
Відвідаєте Монастир, за бажання відвідаєте богослужіння, заглянете в монастирські печери і підземний Храм. Дуже емоційним буде сходження на монастирську старовинну дзвіницю. Вашим провідником по місцях сили буде матінка Монастиря, дивовижна жінка, мама чотирьох дітей, православний психолог.

• Завершальний майстер-клас «Дівич-вечір на Олімпі. Зустріч з собою »
Тілесні практики і танцювальна терапія допоможуть інтегрувати всі попередні теми і отримані знання, а комплексна гармонізуюча арт-терапія зробить нашу вечірку красивою і такою, що запам'ятовується. Буде корисно, легко і весело! І обов'язково вручення сертифікатів, подарунків, а ще - ласощі і шампанське.

Оздоровительная программа

АВТОРИ І ВЕДУЧІ РЕЛАКС-ТУРУ

 

Психологічну частину Релакс-туру супроводжують практикуючі психологи:

 

Василишина Таїсія - кандидат психологічних наук, дійсний член Професійної Ліги Європейської Асоціації Психотерапії, ступінь МВА, письменник, щаслива дружина і мама, бізнес леді

 

Тамакова Тетяна - член Української спільноти психотерапевтів, співзасновник ВГО «Всеукраїнська арт-терапевтична асоціація», практик в арт-терапії та тілесно-орієнтованому підході, організатор конференцій та фестивалів, автор понад 60 професійних публікацій, щаслива жінка і мама.

У вартість туру входить проживання в номерах вибраної категорії і комплексне збалансоване триразове харчування. Туристично-оздоровчий комплекс «Сонячний Прованс» запрошує Вас поповнити життєві ресурси в дружній атмосфері підтримки і розуміння! Будемо вчитися бути щасливими!

 
title_5d34f2a4f31cf16392410811563751076
title_5d34f2a4f321918250409011563751076
title_5d34f2a4f325c795448121563751076
title_5d34f2a4f329f13300640601563751076
title_5d34f2a4f32e31635883891563751076
title_5d34f2a4f332516189152361563751076