Хмельницька область,
курорт Сатанів

ЯК СТВОРИТИ ГАРМОНІЙНІ ТА
ЖИВІ ВІДНОСИНИ

Жіночий
АНТИСТРЕС
ТУР

створений жінками для жінок! в Провансе

Це коротка пригода – шлях у світ тиші та безтурботного спокою, початок дороги до гармонізації всіх ролей жінки – мати, дружина, бос, подруга і т.п. Це час для вивчення та прийняття своїх внутрішніх бажань.
 
6-12 листопада 2021
У ритмі сучасного світу необхідно вміти занурити свій погляд всередину себе, забувати на час про міську метушню та побутові турботи, знайти джерело натхнення та енергії!
VitaPark
«Сонячний Прованс» -

це ідеальне місце для жіночого туру, адже тут панує особлива атмосфера, жіноча енергія, естетика, душевний спокій і насолода. Вас чекає не тільки комфортний відпочинок (номери будь-яких категорій на Ваш вибір), але і смачна їжа (сніданок і вечеря у форматі «шведський стіл» включені у вартість), прогулянки на природі та розваги. Розроблена фахівцями програма ексклюзивного жіночого туру включає в себе психологічні тренінги та консультації, заняття йогою та пілатесом, майстер-класи, спілкування і відпочинок, а також комплекс SPA та оздоровчих процедур і детокс організму мінеральною водою "Нафтуся Збручанська".
ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ
«ЯК ПОБУДУВАТИ МІЦНІ СТОСУНКИ З БЛИЗЬКИМИ І ПАРТНЕРОМ»

  • Що для вас найважливіше у відносинах з близькими?
  • Чи отримуєте ви бажане в стосунках?
  • Які конкретні кроки ви готові зробити, щоб зробити ваші відносини більш щасливими і гармонійними?
Тренінг ведуть психологи

Василишина Таїсія

Шумська Світлана

Це основні питання, на які прагне відповісти теорія прихильності. І саме цій темі буде присвячений наш тренінг.

Не важливо, чи перебуваєте ви у розпалі бурхливого роману, все ще у пошуку партнера або ж просто намагаєтеся відноситися до інших більш позитивно, на нашому тренінгу ви познайомитеся з безліччю ефективних практик. Ці вправи призначені не тільки для пар, вони також допоможуть налагодити відносини з рідними та друзями. А також ви дізнаєтеся, як працює теорія прихильності на практиці, і зможете визначити свій тип прихильності.
НА ТРЕНІНГУ ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ, ЯК:
Будувати відносини з партнером, який усім незадоволений і легко дратується
Відверто говорити з партнером, який уникає обговорювати серйозні теми
Розвивати навички емпатії і вийти на новий рівень відносин з партнером, близькими людьми та колегами
 
Наглій Лариса Миколаївна

МІСЦЯ СИЛИ і ДЗВОНОТЕРАПІЯ

Це, безперечно, те, що потрібно вашій душі та тілу. Оздоровча лікувальна терапія з метою поліпшення духовного та енергетичного наповнення тіла, розуму і душі в унікальному «місці сили» - Свято-Троїцькому монастирі XVI ст. Ви підніметесь на дзвіницю, де під куполом головного дзвона відбудеться ритуал таїнства з цілющої молитвою, після якого Ви себе відчуєте іншою - оновленою, наповненою, гармонійною.
 

Тетяна Авдєєнко

ЙОГА, ФІТНЕС, ПІЛАТЕС,
СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА

У здоровому тілі здоровий дух! А ще тіло - це найважливіше джерело психічної інформації і зберігач величезної кількості ресурсів, які ви навчитеся використовувати для більш якісного життя.
Оксана
Осташевська

ТЕРАПЕВТИЧНІ ТАНЦІ

Танець - це старовинний ритуал, це філософія народів світу, це код кожної душі. А для жінки все її життя - це танець. Він завжди вважався ритуалом. Танець розкриває жінку, вона розквітає, з'являється більш глибоке прийняття себе.
 

HAND-MADE МАЙСТЕР-КЛАС


Бочуля Анна
Рукоділля споконвіку цінувалося та шанувалося жінками в усьому світі. Творчість у рукоділлі неймовірно важливо для кожної жінки. Воно допомагає розкривати певну внутрішню жіночу магію і перевтілювати світ на краще. Усередині кожної з нас є творець - у когось він засинає, у когось прокидається. Важливо зрозуміти, для чого цей творець живе всередині нас, що він хоче сказати. Кожна жінка повинна обов'язково щось передавати і робити це можливо якраз через творчість, по-справжньому вкладаючи в неї свою душу.
 

Василишина Таїсія

НЕЙРОГРАФІКА: ЯК СФОРМУВАТИ СВОЮ НОВУ РЕАЛЬНІСТЬ

Нейрографіка - це метод арт-терапії, швидка допомога собі в будь-якому напруженому стані, коли хочеться звільнитися від негативних емоцій і при цьому не нашкодити собі і іншому. Цей метод дає можливість промальовувати проблему, вивести її з підсвідомості, послабити її негативний вплив і при цьому отримати задоволення від малювання. Практика допомагає поліпшити взаємини з близькими, впливає на успішність в різних сферах життя, на стан здоров'я, так як відкриває приховані ресурси підсвідомості. Трансформація відбувається на рівні нейронних зв’язків приємним способом. На майстер-класі ви переконаєтеся, що часом вирішити складне питання можна, просто малюючи олівцем. Ви малюєте і міняєте життя. А ще нейрографіка - це дуже гарно.
 
Експерти Жіночого АНТИСТРЕС Туру:
Таїсія Василишина
практичний психолог, кандидат психологічних наук, сімейний психолог, коуч, дійсний член Європейської професійної психотерапевтичної Ліги, член Української Спілки Психотерапевтів, консультант з розвитку бізнесу, має ступінь МВА
Світлана Шумська
практичний психолог, педагог, арт-терапевт, дитячий і сімейний психолог, дійсний член Європейської професійної психотерапевтичної ліги, член Української Спілки Психотерапевтів
Тетяна Авдєєнко
фітнес-тренер, експерт у напрямках пілатес, гормональної йоги, функціональних тренувань для жінок будь-якого віку, дихальних практик, веде заняття жіночої пластики і медитативні практики зі співаючою Тибетської чашою
Лариса Миколаївна
православний психолог, матінка Свято-Троїцького монастиря, провідник по «місцях сили»
Оксана Осташевська
досвідчений викладач бальних і латиноамериканських танців, багаторазовий призер українських і зарубіжних чемпіонатів
Анна Бочуля
ведуча handmade майстер-класів, фанат рукоділля
 


Що дасть Вам цей тур:
Набуття душевної рівноваги та внутрішньої гармонії
Можливість наповнитися позитивними емоціями та життєвою енергією
Моральне «перезавантаження», абстрагування від міської метушні і побутових проблем
Усвідомлення своєї самоцінності, внутрішньої глибини, сексуальності та краси
Корисну інформацію для трансформації своїх життєвих сфер
Знайомство з цікавими людьми
Відпочинок, релакс і оздоровлення в СПА центрі
 
 
 
У вартість проживання включено 2-разове харчування (сніданок і вечеря за системою "шведський стіл"). Додатково нараховується туристичний збір. Додаткове місце оплачується по загальному тарифу.
Діти віком до 6 років (включно) проживають з батьками безкоштовно, без надання додаткового місця. Знижки не сумуються, бонуси не нараховуються.
Увага! тільки 1 процедура з пакету може бути замінена на альтернативну по вартості по причині наявних протипоказань.