Екскурсія по містечку Сатанів

Ми запрошуємо вас відкрити багатий спадок історії та культури славетного містечка Сатанів – перлини кліматичних і бальнеологічних курортів України.

Ваш шлях розпочнеться з відвідування руїн Старого Замку, який вже з 1404 року приковує до себе погляди та розповідає безліч легенд і історій. Прогулянка вузькими вуличками приведе вас до старовинного католицького Костелу, збудованого ще у 1523 році. Ви відчуєте дух минулих часів, ступаючи поруч з Міською Брамою, що стояла вже у 15 столітті, берегла жителів і вітала гостей. Справжньою перлиною історичної спадщини стане відвідування найстарішої єврейської синагоги на території України.

Але найцікавіше тільки попереду – вас чекає захоплюючий візит до діючого Свято-Троїцького Монастиря, який заснований ще у 16 столітті. Ви зможете зануритися у духовний світ монастиря, а особливою насолодою стане можливість спробувати дзвонотерапію, піднімаючись на старовинну дзвіницю монастиря.

Запрошуємо вас на цю унікальну екскурсію, яка дозволить вам не лише побачити славетне місто Сатанів, але й відчути його дух і відправитися у подорож минулим через неперевершений спадок культури та історії.

Парк Хижаків “Арден”

Ласкаво просимо до неймовірного світу природи дикої природи – Парку хижаків “Арден”, що розкидається на площі 32 га в серці Національного парку “Подільські Товтри”. Ця унікальна екскурсія відкриє перед вами неперевершену красу природи та забезпечить незабутні враження.

Вам випаде нагода подолати тропу, яка пролягає через вершини дерев і з висоти 5-8 метрів ви споглядати чарівні пейзажі Медоборів і спостерігати за дикими тваринами в їх природному середовищі.

Парк “Арден” – це не просто туристичний об’єкт, це новий підхід до екологічної освіти та природоохоронної діяльності. Тут ви не зустрінете тварин у клітках або вольєрах. Саме навпаки – тварини мають величезні території для вільного життя в лісі. Відвідувачі можуть спостерігати за їхньою поведінкою за допомогою біноклів, не втручаючись у природні процеси.

На вашому шляху також зустрінете альтанки для відпочинку та затишне кафе, де ви зможете насолодитися смачними стравами та напоями.

Запрошуємо вас відкрити для себе цей чудовий світ природи та відправитися у захоплюючу подорож лісом, щоб пережити пригоди та насолодитися унікальними моментами в компанії диких тварин.

Дані для зв'язку: