тури | Путівки

Сезон святкових турів

Запрошуємо вас до святкування 10-річчя нашого легендарного Фітнес Туру. Саме в цьому проекті ми створюємо історії вашого успіху та надихаємо на нові вершини здоров'я і гармонії. Святкуємо ювілей разом у світі wellness!

Йога Тури

Тур для всіх, хто шукає гармонії духу та тіла. Зануртесь у магію практик йоги та відкрийте для себе внутрішній світ спокою та радості!

ОЗДОРОВЧІ ТУРИ

Відпочинок, що відновить Ваші сили та здоров’я! Мінеральна вода, міцний сон, здорове харчування та лікування – гарантована формула оновлення.

фітнес тур

Повне занурення у світ активного та здорового життя! Насолоджуйтесь живими тренуваннями, які заряджають енергією та відновлюють силу. Смакуйте корисні страви, позбувайтесь зайвих кілограмів, очищуйте організм та отримуйте безліч позитивних емоцій!

Тури для жінок

Відчуйте себе ЖІНКОЮ з великої літери та у повному значенні, завдяки насиченій програмі психологічного розвитку, підтримки та довіри у колі жінок.

сімейний кемп

Приємний сімейний відпочинок – це щоденна активна і надзвичайно цікава дитяча анімація та вільний час для оздоровлення та релаксу для батьків!

Дані для зв'язку: